Do czego dopasować kolor bramy garażowej?
Opublikowany: piątek, 11 października 2019 // Wyświetlony: 152
Do czego dopasować kolor bramy garażowej?

Estetyka i elegancja wymagają spójności wizualnej. Brama garażowa musi pasować kolorystycznie do otoczenia. I nie ma przy tym znaczenia, czy garaż jest zaraz przy budynku, czy w pewnej odległości od niego. Jego dobry wygląd zawsze jest ważny. Bramy oferowane są w różnych kolorach. Na przykładzie działek na terenie Rzeszowa można zaobserwować, do jak różnych elementów dobierany jest kolor bram.

Bramy garażowe w kolorze dachu lub tynku

Najczęściej wybierany jest taki sam kolor bramy jak ten, który znajduje się na dachu. Zwykle takie same są też rynny. Te trzy elementy w tym samym kolorze to tradycyjny wybór kolorystyczny. Wybierane są więc odcienie brązu, bo takie często są kolory dachu i rynien. Ostatnio często na dachach domów i garaży pojawia się szarość. I takie też bramy pojawiają się w garażu. Osoby korzystające z oferty bramy garażowe Rzeszów wybierają je także, mając na uwadze kolor tynku. To dobra opcja, kiedy garaż jest w domu, a nie jest on duży. Dzięki takiemu wyborowi brama nie jest tak bardzo widoczna, a niewielki budynek prezentuje się lepiej.

Brama garażowa i akcenty kolorystyczne

Jest jeszcze jeden pomysł na kolorystyczne dopasowanie. Korzysta się z niego rzadziej, ale jest ciekawy. W konstrukcji budynku albo w ogrodzeniu mogą pojawiać się żywsze kolory i kolor bramy garażowej jest taki sam. Jeśli chodzi o budynek, to są to akcenty kolorystyczne np. kolumny. W ogrodzeniu jakiś mocniejszy kolor może pojawiać się na słupkach. Bramy garażowe w Rzeszowie mają i bardziej wyraziste kolory niż biel, szarość czy brąz. Mogą być nawet niebieskie czy czerwone, ale kolor ten musi nawiązywać do czegoś w otoczeniu.

Co więc wybrać?

Każdy sposób na dopasowanie kolorystyczne jest dobry. W tradycyjnych budynkach oraz w spokojnych nowoczesnych obiektach można dopasować kolor bramy do dachu. Jeśli tak będzie lepiej pod względem wizualnym, to może być ona taka sama jak tynk. Jeśli ma być ciekawie, warto wybrać wyrazisty kolor, który jest też gdzieś w otoczeniu.

 

Informacje o firmie:

Rzeszów
ul. Hetmańska 67
17 854 13 88 
[email protected]

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku: 09-17
Sobota: 09-13

http://www.plusprojekt.eu/ 

bramy garażowe rzeszów

wstecz

Podobne artykuły

Warto przeczytać

Do czego dopasować kolor bramy garażowej?

Do czego dopasować kolor bramy garażowej?

Estetyka i elegancja wymagają spójności wizualnej. Brama garażowa musi pasować kolorystycznie do otoczenia. I nie ma przy tym znaczenia, czy garaż jest zaraz przy budynku, czy w pewnej odległoś...

Newsletter